Şirketler / Kurumlar


Değerlendirme

 

İhtiyaç Analizi 

İster 10 çalışanı olan küçük bir işletme olun, isterseniz 10.000 kişilik dev bir şirket… Pearson Online English’in uzman aktivasyon ekibi, iş hedeflerinizi anlamak için size özel bir ihtiyaç analizi gerçekleştirir. Bu analizin ardından, çalışanlarınızın seviyesi, ilgi alanları ve hedeflerini belirleyebilecekleri oryantasyon süreci uygulanır. 
 

İçerik Kişiselleştirme 

Çalışanlarınız sistem üzerinde ihtiyaçlarını belirttikten sonra, kendilerine özel bir ders programı hazırlanır. Derslerin içeriği Financial Times, Associated Press ve Bloomberg gibi gerçek kaynaklardan günlük bazda güncellenir ve kullanıcıların bu içeriğe sınırsız erişimi mevcuttur. Şirketinize özel içerik kullanılmasını arzu ederseniz, sektörünüze ya da şirketinize ait içerikler, dinamik derslere ve egzersizlere dönüştürülebilir.
 

Birebir ders

Çalışanlarınızın, programa başladıktan sonra ilerlemelerini hızlandırabilmeleri ve hedeflerine daha hızlı ulaşabilmeleri için, anadili İngilizce olan, sertifikalı Pearson Online English öğretmenlerinden birebir, özel ders almalarını tavsiye ediyoruz. Pearson Online English’e özel bir teknoloji sayesinde öğretmenler, her çalışanın kaydettiği ilerlemeyi takip ederek zamanında geribildirimde bulunabiliyor. 

 
"Küresel şirket çalışanlarının %92’si için kariyer gelişimlerinde İngilizce önemli bir araç, ama anadili İngilizce olmayan çalışanların sadece %7’si işyerinde etkin İngilizce iletişim kurabiliyor!"
 

Çeşitlendirilmiş Pratik İmkanı 


Gerçek Dünyaya Uygun Dersler 

Tüm dersler, kullanıcıları gerçek hayatta karşılaşabilecekleri koşullara hazırlamak üzere oluşturulmuştur. Programın en büyük avantajı, çalışanlarınızın, iş toplantılarında ya da satış görüşmelerinde karşılarına çıkabilecek videolar, interaktif görüntüler ve ses kayıtlarını kullanarak, İngilizceyi bir bağlam içerisinde pratik edebilmeleridir. 
 

Her An-Her Yerde Öğrenme İmkanı 

Çalışanlarınızın yoğun iş temposu, İngilizce öğrenmelerine engel değil! Pearson Online English’in adaptive(öğrenme hızına ayak uydurabilen) teknolojisi sayesinde, herhangi bir cihaz üzerinde bir ders yapıldığında, kurs programı güncellenir ve kaydedilen ilerleme tüm diğer cihazlarda da eşleştirilir. Dolayısıyla çalışanlarınız ister işe giderken yolda, isterlerse toplantı aralarında, her an öğrenmeye devam edebilir ve İngilizce öğrenimini hayatlarının bir parçası haline getirebilir. 
 

Ünite Başarı Testleri

Çalışanlarınız, her ünitenin sonunda o ünitenin derslerinde öğrendikleri konseptlerle ilgili kendilerini test edebiliyorlar. Bu sayede kaydettikleri ilerlemeyi görerek ve yaptıkları hatalardan öğrenerek, motivasyonlarını hep yukarıda tutabilecek ve hedeflerine daha hızlı ulaşabilecekler. 


Garantili Sonuçlar 


Seviye Atlama

Kurs boyunca tamamen kişiselleştirilmiş ve kullanıcının seviyesine uygun içerikler sunabilmek için, programın en başında Pearson Proficiency Assessment - PPA (Seviye Tespit Sınavı) ile kullanıcının İngilizce seviyesi ölçülür. Üç ay geçtikten sonra, sınav tekrarlanır ve dersler yeni seviyeye uyarlanarak ilerleme maksimuma çıkarılır. 
 

İlerlemenin İzlenmesi 

Kolay okunabilir raporlar ve gerçek zamanlı geribildirimler sayesinde, çalışanlarınızın güçlü olduğu kısımlar ve iyileştirmeleri gereken alanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Çalışanların, okudukları makalelerden, egzersizlerdeki başarılarına kadar, platform üzerinde yaptıkları her şey program tarafından izlenerek, neyin onları motive ettiğini anlamak ve yalnızca ihtiyaçlarına uygun aktiviteleri önermek için veri toplanır. 
 

Yüksek Motivasyon

Dil öğrenmek zor iştir. Çalışanlarınızın aynı hevesle devam edebilmeleri için, program dahilinde sertifikalı öğretmenler ile birebir dersler ve grup dersleri, kişiselleştirilmiş hatırlatıcılar, sosyal medya aktiviteleri, SMS bildirimleri ve motivasyonlarını hep yukarıda tutmalarını sağlayacak özel ipuçları sunuluyor. Yani kendinizi, çalışanlarınıza özel bir İngilizce dil koçu tutmuş gibi düşünebilirsiniz.