Konuları Kendin Seç

Konuları Kendin Seç

Pearson Online English'in en önemli avantajlarından biri, kendi ilgi alanınız ya da sektörünüzle ilgili konuları seçerek öğrenme şeklinizi kişiselleştirebilmenizdir.

Konuları Kendin Seç

İlgi alanlarınız ya da sektörünüz baz alınarak kişiselleştirilen gerçek dünyadan güncel içerikler seçilir. Bu içerikler, teknoloji yardımıyla derslere entegre edilir. Böylelikle kişiler İngilizce eğitimlerinde, tek tipleşmiş eğitim kalıplarından kurtulmuş, dinamik ve yararlı bir eğitim süreci yaşarsınız.

Her Yerde öğren

Her Yerde Öğren

Pearson Online English'de eğitimler bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile senkronize bir işleyişe sahip olduğundan, özel derslerinizi istediğiniz her yerde, her zaman alabilirsiniz. Bu sayede hem motivasyonunuz hem başarınız artar.

Her Yerde öğren

Eğitimler, iş yoğunluğunuza göre düzenlenir. Bazen bir toplantı öncesi, bazen de bir kahve molası...

Boş zamanlarınızı hatta o an sıkılıp bıraktığınız aktiviteleri bile Pearson Online English ile eğlenceli bir İngilizce eğitimine dönüştürebilirsiniz. Pearson Online English, bu çoklu ortam kullanımı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile İngilizce eğitimini kolaylaştırıyor.

Öğretmenini Seç

Öğretmenini Seç

Kişiler anadili İngilizce olan sertifikalı eğitmenlerin yönettiği sınıflara katılabilmektedir.

Öğretmenini Seç

Öğretmenleri ile doğrudan iletişim halinde olan kişiler, İngilizceyi doğru telaffuz edebilme, dile hakim, akıcı bir şekilde dili kullanma ve İngilizce aksan kabiliyetlerini geliştirme deneyimleri kazanırlar. Bu sayede hem görsel hem de işitsel eğitimin avantajlarından yararlanırlar.

Güçlü ve Zayıf Yönlerini Keşfet

Güçlü ve Zayıf Yönlerini Keşfet

Pearson Online English tarafından özel olarak tasarlanmış raporlama sistemi ile kişilerin gelişimleri izlenebilir.

Güçlü ve Zayıf Yönlerini Keşfet

Kişiler sisteme dahil olduklarında İngilizce yeterlilik düzeylerinin belirlenmesi amacıyla kapsamlı bir teste katılırlar. Bu test sonuçları doğrultusunda kişilerin yeterliliklerine uygun, kişiselleştirilmiş dersleri hazırlanır ve eğitim süreci başlar. 3 ay sonra kişilere, gelişimlerini ölçmek için tekrar test uygulanır ve kişiler bu testin sonuçlarına göre hazırlanmış yeni derslerle eğitim süreçlerine devam ederler. Böylece kişiler, eğitim süreçleri boyunca gerçek zamanlı olarak takip edilir. Pearson Online English' in bu geniş kapsamlı raporlama sistemi, kişilerin güçlü ve zayıf yönlerinin belirlenmesine olanak tanır.

Birebir Eğitim

Birebir Eğitim

Kişiler anadili İngilizce olan sertifikalı eğitmenlerden birebir konuşma dersleri alıp, öğrendiklerini pratiğe dökebilirler.

Birebir Eğitim

Sonuçta öğrenilenlerin kalıcılığı, özellikle yabancı dil öğrenimini, pratikle, diyalog kurmakla sağlanır. Bu birebir eğitim sayesinde kişiler, derslerde öğrendiklerini anında pratik etme ve özgüven ile diyalog kurma olanağı kazanırlar.