Hakkımızda

"Dil uzmanlarının kurucusu olduğu İnteras Academy, başta yabancı dil eğitimi olmak üzere birçok farklı alanda kurumsal eğitim çözümleri sunmaktadır."
“İngilizce’yi nasıl öğrenebilirim?” İşte konferans çevirmenleri olarak simultane çeviri kabinlerinde geçirdiğimiz son on yılda en sık karşılaştığımız soru. Çevirmenler olarak erken yaşlarda dil öğrenimine başladığımız için bir yetişkinin İngilizce’yi nasıl öğrenilebileceği sorusunu cevaplamak bizim için hep çok zor oldu. Dil alanında bu kadar uzmanlaşmış kişiler olarak, hem toplantılarda karşılaştığımız bireyler hem de kurumsal müşterilerimizin bu sorununa bir çözüm bulmayı hep istedik ve bunun üzerine uzun seneler düşündük, okuduk ve araştırdık.

Tüm bu sürecin sonunda, İnteras Çeviri olarak dil alanında ve kurumsal iş hayatında uzun yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi, deneyim ve uzmanlığı İnteras Akademi’ye aktardık. İlk adımımızı ise işimizin doğal bir uzantısı olan İngilizce dil eğitimi alanında atarak dünyanın en tanınmış ve yetkin eğitim şirketi Pearson ile işbirliğimiz çerçevesinde Pearson Online English eğitim programını Türkiye’ye getirdik. 20’yi aşkın ülkede üç milyondan fazla kullanıcısı olan Pearson Online English, 23 ülkede bir numaralı eğitim uygulaması seçilmiştir.

İnteras Academy platformu ile yabancı dil alanının yanı sıra kişisel gelişim, ekip çalışması, vizyon oluşturma, şirket psikolojisi gibi alanlarda da kurumsal eğitim çözümleri sunuyoruz. Farklı alan uzmanlarını tek bir çatı altında birleştirerek tam çözüm sunmak günümüzde en geçerli iş yapma yöntemlerinden biri haline geldi. Biz de İnteras Academy olarak, müşterilerimize İnteras markasının çeviri alanındaki güvenilir uzmanlığını sunarken, diğer alanlardaki ihtiyaçlarını da uzman kurumlarla var olan güçlü işbirliklerimiz sayesinde çözebilmek ve tam bir çözüm ortağı olabilmek vizyonu ile ilerliyoruz.