Eğitim Kurumları


Öğrencilerinizi Gerçek Dünyaya Hazırlayın 
 

AKADEMİK KURUMLAR

 

Öğrenciye Özel Kurslar

İngilizceyi her öğrencinin müfredatına uygun hale getirmenin ne kadar zor bir iş olduğunun farkındayız. Pearson Online English, bireysel yetkinliğe ve dil seviyesine göre bir çözüm sunabilmek amacıyla her üniteyi öğrencinin ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre kişiselleştirir.  

 

Değerlendirme ve Seviyeler

Pearson Online English, kendi geliştirdiği bir seviye testi ile öğrencilerin başlangıçtaki İngilizce seviyelerini tespit eder. Daha sonra, her üç ayda bir, öğrenciler bu testten geçerek ne kadar ilerleme kaydettiklerini ölçebilir. Öğrenciler yedi kategoride 15 farklı seviyeden birine yerleştirilir. 

 

Analiz ve Raporlama 

Pearson Online English, kullandığı son teknoloji sayesinde öğrenci ve öğretmenlere eş-zamanlı geri bildirim, ileri düzey raporlama, tablo görselleri ve performans analitiği sunar. 

 

İNGİLİZCE KURSLARI

 

Tam Kişiselleştirme

Pearson Online English, binlerce saatlik orjinal içeriği öğrencinin ihtiyaçlarına adapte olacak şekilde kişiselleştirir. Aynı zamanda sizin kurumunuza ait içerikleri de kullanarak bunları dinamik dersler ve egzersizlere dönüştürebiliriz. 

 

Kapsamlı Raporlar 

Pearson Online English’in ölçme ve değerlendirmeye dayalı raporları sayesinde idarecilere ve öğretmenlere öğrencinin katılımı ve performansı hakkında detaylı veriler sunulur. Bu raporlar her kurumun ihtiyacını karşılayacak şekilde kişiselleştirilebilir.

 

Marka Ortaklıkları 

Rakiplerinizi geride bırakın. Kişiselleştirilmiş derslerin, Pearson Online English’in bulut-tabanlı platformu sayesinde mevcut müfredatınıza tümüyle entegre edilmesi mümkün. Bir sonraki adım kolay: Pearson Online English’in arayüzüne sizin logonuzu ekliyoruz ve dünyanın İngilizce öğrenme şeklini değiştiriyoruz.