Bireyler


"Her yerde öğrenin"

09.00 KAHVALTI DERSLERİ

Financial Times gibi kaynaklardan haber okuyarak gerçek İngilizceyi öğrenin.
İngilizce’yi gerçek kaynaklardan öğrenmek size klasik kitap ve internet araçlarından öğrenemeyeceğiniz deyimleri, kullanımları ve kültürel bilgileri öğretir. 

 

12.00 YOLDAYKEN

Bir yandan telefonunuzdan müzik dinlerken bir yandan da kelime haznenizi geliştirebilir ve yeni beceriler edinebilirsiniz. 
Dil öğrenmede en büyük engellerden biri zaman ayıramamaktır. Pearson Online English, başarı için şart olan pekiştirme ve düzenli pratik yapmayı kolaylaştırır. 

 

16.00 HER GÜNÜNÜZE UYGUN

Siz günlük yaşamınızı her zamanki gibi sürdürürken, Pearson Online English sizi tanımaya devam eder ve ilgi alanlarınıza göre dersler oluşturur. 
İlginizi çeken içerikler sayesinde, daha hızlı öğrenir ve daha çok bilgi hatırlarsınız. Araştırmalar kişiselleştirilmiş derslerin daha etkili olduğunu göstermektedir. 

 

20.00 GÜNÜ YENİ SONUÇLARLA BİTİRİN

Günü, cihazlarınızdan herhangi birinde pratik yaparak bitirin. Egzersizler hedefleriniz doğrultusunda, günlük olarak güncellenir. 
Pearson Online English, verimli egzersizler ile motivasyonunuzu yüksek tutar ve öğrenmeye odaklanmanızı sağlar. Egzersizler, öğrendiklerinizi pekiştirmek ve pratiğe ihtiyaç duyduğunuz alanları tespit etmek üzere tasarlanmıştır.

 

NASIL ÖĞRENİRSİNİZ? 


Kişiselleştirilmiş Dersler

Beginner veya advanced, hangi seviyede olursanız olun, Pearson Online English size özel ihtiyaçları tespit eder ve sizin için gerçek zamanlı olarak performansınıza göre değişen hem özel ders hem de becerilere dayalı derslerden oluşan 12 aylık bir kurs içeriği belirler. Dolayısıyla dersler sizin için ne çok kolay ne de çok zor olacaktır.  Sertifikalı eğitmeniniz birebir alacağınız özel derslerin içeriğini size özel hale getirebilmek için kayıtlarınıza erişebilir ve böylece hayatınızla ilgisi olmayan konuları öğrenerek zamanınızı boşa harcamazsınız. 


"Yeni başlayanların %60,3’ü, ilk 3 ay içerisinde PA skorlarında artış sağladı."
 

Gerçek İçerik

Binlerce saatlik yeni içeriğe sınırsız erişiminiz var! Financial Times’dan haber okuyarak kelime haznenizi, Associated Press’ten video izleyerek dinleme becerilerinizi, gerçek hayattan ses kayıt örnekleriyle telaffuzunuzu geliştirin. 

 

Ders Kitaplarından Çok Fazlası

Pearson Online English, öğrenmenin durağan bir içerikle, fiil çekimlerini öğrenmekle ya da bağlamı olmayan kelime listeleri ezberlemekle gerçekleşebileceğine inanmamaktadır. İşte bu nedenle ana dili İngilizce olan kişilerin kullandığı gerçek dil kullanımını içeren ilgi çekici egzersizler hazırlar. Klasik kalıplı dersler yerine gerçek yaşamdan içerikleri teknoloji yardımı ile size özel hale getirerek dil seviyenize, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun derslere dönüştürür.    

 

Pratik yapma

 

Canlı Özel Dersler

Birebir ya da grup derslerimiz sistemimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Öğrenme sürecinizi hızlandırmak için her ders, hedefleriniz, ilgi alanlarınız ve performansınıza göre uyarlanır. Başka öğrenciler ile birlikte pratik yapmayı tercih ederseniz Tutor Center’a (öğretmen havuzu) girebilir ve dilediğiniz konu hakkında bir derse yer ayırtabilirsiniz. Grup ya da özel derslere katılan öğrencilerin devam oranı 2 kat artarken seviye tespit sınavlarındaki başarıları %15 oranında artmaktadır.  


"Yeni başlayanların %75,6’sı, ilk 3 ay içerisinde seviyelerini yükseltti. "
 

Göreve Dayalı Dersler

Yetişkinler bir şeyleri yaparak öğrenir. Restoranda sipariş vermek ya da iş görüşmesine hazırlanmak için bunları İngilizce yapmayı denemeniz gerekir. Bu yöntem, bir kelime listesi ezberleyip bu kelimelerle bir görevi yerine getirmeye çalışmaktan çok daha verimli ve hızlıdır.

 

Farklı Platformlardan Erişim

Yalnızca toplantıdan önce beş dakika ya da yemekten sonra bir saat vaktiniz olsa bile, bu yoğun takviminiz arasında da öğrenmeye devam edebilirsiniz. İlerlemeniz bilgisayarınızda, tabletinizde ya da mobil cihazınızda senkronize olur ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kısa ve öz derslerle hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak pratiği yapabilirsiniz. 

 

İlerleme  

 

İlerlemenin İzlenmesi 

Ölçemediğiniz şeyi iyileştiremezsiniz. Bu nedenle Pearson Online English, güncel grafikler ve okunması kolay raporlar ile kelime hazneniz, gramer bilginiz, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi değerlendirerek size gerçek zamanlı geri bildirim verir. Bu raporlar, hangi egzersizleri başarıyla tamamladığınızı ve hangi alanlarda gelişime ihtiyacınız olduğunu görmenizi sağlar. 


"Kullanıcıları %22’si TOEFL skorlarını 5 hafta içinde yükselttiler."
 

Seviye Tespit

Üç ayda bir Pearson Proficiency Assesment (Seviye Tespit Sınavı) ile seviyenizi belirleyebilirsiniz.  Elde ettiğiniz sonuçlara dayalı olarak dersleriniz performansınıza uyarlanır ve yedi kategorideki 15 seviyeden birine yerleştirilirsiniz. 

 

Yüksek Motivasyon

Dil öğreniminin günlük yaşantınızın bir parçası haline gelmesi ciddi bir motivasyon ve çaba gerektirir. Pearson Online English, motivasyonunuzu yüksek tutmak için size günlük hatırlatmalar, sosyal medya bildirimleri, SMS’ler ve kişisel ipuçları gönderir. Artık kişisel bir dil koçunuz olduğunu düşünebilirsiniz.